Campus del Agua

Titorías

Titorías - Curso 2016-2017

1º CUADRIMESTRE: | 2º CUADRIMESTRE | PERIODO SEN DOCENCIA

Titorías 1º Cuadrimestre


ProfesorTitorías
Iván Area Carracedo L: 09:00 - 10:00 e 16:00 - 19:00 / Me: 09:00 - 10:001
Marta Pérez Rodríguez L: 08:30 - 11:00 / Me: 08:30 - 10:00 / V: 12:30 - 14:30
José Ángel Cid Araújo M: 16:00 - 19:00 / X / V: 09:00 - 10:00
Claudio Cerdeiriña Álvarez L / M: 17:00 - 20:00
Diego González Salgado L / M: 16:30 - 19:30
Jacobo Troncoso Casares L / V: 17:30 - 20:30
Arno Formella L: 09:30 - 13:30 e 16:30 - 18:30
Rosalía Laza Fidalgo L / Me: 10:00 - 13:00
Leandro Rodríguez Liñares V: 14:00 - 18:00 / M: 11:00 - 13:002
Manuel Pérez Vázquez V: 15:00 - 18:00 / M: 15:00 - 18:003
Humberto Michinel Álvarez M / Me: 16:00 - 19:00
José Ramón Salgueiro Piñeiro L / M / Me / X: 16:00 - 17:30
Daniele Tommasini M: 16:00 - 17:30 / Me: 12:00 - 13:30 e 16:00 - 19:00
José Luis Alonso González Me / V: 11:00 - 14:00
Herminia Domínguez González L / M / X: 10:00 - 11:00 e 16:00 - 17:00
Juan Carlos Parajó Liñares L: 11:15 - 13:30, 17:00 - 18:15 e 18:30 - 19:00 / M: 11:30 - 13:30
Mª Montserrat Cruz González Me / X: 10:30 - 13:30
Francisco Javier Sánchez Sellero M: 09:00 - 11:00 / X: 09:30 - 13:30

Titorías 2º Cuadrimestre


ProfesorTitorías
Iván Area Carracedo L: 15:30 - 21:30
Marta Pérez Rodríguez L: 10:00 - 16:00
José Ángel Cid Araújo M / V: 10:00 - 13:00
Claudio Cerdeiriña Álvarez L / M: 17:00 - 20:00
Diego González Salgado L / M: 16:30 - 19:30
Jacobo Troncoso Casares L / V: 17:30 - 20:30
Arno Formella L: 16:30 - 18:30 / M: 09:30 - 13:30
Rosalía Laza Fidalgo L / M: 10:00 - 13:00
Leandro Rodríguez Liñares Me: 11:00 - 14:00 e 16:00 - 17:00 / M: 11:00 - 13:002
Manuel Pérez Vázquez V: 17-20 / L: 11:00 - 12:303 / Me: 11:30 - 13:004
Humberto Michinel Álvarez M / Me: 16:00 - 19:00
José Ramón Salgueiro Piñeiro L / M / Me / X: 16:00 - 17:30
Daniele Tommasini M: 16:00 - 17:30 / Me: 12:00 - 13:30 e 16:00 - 19:00
José Luis Alonso González Me / V: 11:00 - 14:00
Herminia Domínguez González L / M / X: 10:00 - 11:00 e 16:00 - 17:00
Juan Carlos Parajó Liñares L: 11:15 - 13:30, 17:00 - 18:15 e 18:30 - 19:00 / M: 11:30 - 13:30
Mª Montserrat Cruz González M: 10:00 - 13:00 / V: 10:30 - 13:30
Francisco Javier Sánchez Sellero X: 09:30 - 13:30 / V: 10:00 - 12:00
Simone Battistini L: 13:00 - 16:00 / Me: 14:00 - 17:00

Titorías Período sen Docencia


ProfesorTitorías
Iván Area Carracedo V: 09:00 - 15:00
Marta Pérez Rodríguez M: 10:00 - 16:00
José Ángel Cid Araújo M / V: 10:00 - 13:00
Claudio Cerdeiriña Álvarez L / M: 17:00 - 20:00
Diego González Salgado L / M: 16:30 - 19:30
Jacobo Troncoso Casares L / V: 17:30 - 20:30
Arno Formella L: 09:30 - 13:30 e 16:30 - 18:30
Rosalía Laza Fidalgo L / Me: 10:00 - 13:00
Leandro Rodríguez Liñares M: 09:00 - 13:00 / M: 16:00 - 18:002
Manuel Pérez Vázquez Me: 12:30 - 15:30
Humberto Michinel Álvarez M / Me: 16:00 - 19:00
José Ramón Salgueiro Piñeiro L / M / Me / X: 16:00 - 17:30
Daniele Tommasini M: 16:00 - 17:30 / Me: 12:00 - 13:30 e 16:00 - 19:00
José Luis Alonso González Me / V: 11:00 - 14:00
Herminia Domínguez González L / M / X: 10:00 - 11:00 e 16:00 - 17:00
Juan Carlos Parajó Liñares L: 11:15 - 13:30, 17:00 - 18:15 e 18:30 - 19:00 / M: 11:30 - 13:30
Mª Montserrat Cruz González M: 10:00 - 13:00 / V: 10:30 - 13:30
Francisco Javier Sánchez Sellero X: 09:30 - 13:30 / V: 10:00 - 12:00

L: luns / M: martes / Me: mércores / X: xoves / V: venres

1 semanas impares de 12:30 a 14:30 / 2 Campus de Vigo / 3 Campus de Vigo (sede campus) / 4 Campus de Vigo (sede cidade – despacho 323)


Listaxe completa de titorías - Curso 2016-2017